sınıfı gecmek icin hocama verdim

Ünversite son sınıftayım ve eger bir dersimi daha veremezsem sene tekrarı yapacak ve ailemle  bu sefer kesin apaz olacaktım ..babam kesin dille uyarmış ‘’ ya hocaya ya kocaya ‘’ demişti ..

Ne yapsamda işletme dersinde başarılı olamıyordum .. kopya çekmeyi bile düşündüm.. maalesef böyle bir hata yaparak kopya çekerken yakalandım ve öğretim görevlisi sınav kağıdıma yanıma sessizce yaklaşarak işret koydu .. bu benim artık bittiğim andı …

Sınav bitince ağlayarak sınıftan çıktım ve bir arkadaım yanıma gelerek dur bakalım uzulme  git bir hocayla konuş dedi ve toparlanarak hocanın yanına gittim.. nerdeyse yalvarırcasına bana bir şans daha verin diye konuşmaya başladım..’’ hocam ne isterseniz yaparım ‘’ diyerek soylediğim anahtar kelime ile hoca sonunda başını kaldırı her şeyi mi dedi .. o an oyle çaresizdim ki evet dedimm  ve hocayaga kalkarak kapıyı kilitledi e göster o zaman marifetlerini diyerek  fermuarını açıp sikini çıkardı.. mecburen dız çökerek aldım ve yalamaya başladımm ..yaladıkca bu kadar mı senin marifetin diyerek başıma daha da bastırıyordu ..ayaga kalk dedi ve gölek duğmelerimii açıp memelerimi ortaya çıkardı.. kendi ayakta masaya dayanmış sekilde duruyor ve memelerimi emiyordu ..emmek değil saldırıyordu sanki… banadaha once sikiştin mi dedi ve ben de hayır dedim.. o zaman götten yiyeceksin yaragı mecburen dedi ve kilodumu bacaklarıma kadar sıyırarak kendi pantolonunu indirme bile zahmetine kalkmadan gotume yarağı bir çırpıda soktu ..canımın acısından ağlıyordum .. beni hem sikiyor hem de bunu derslerine calışsaydın bunlar basına gelmeyecekti diyordu .. Allahtan cabuk boşaldı ve ben  de rahatladımm.. o pis iniltili sikişi hala kulaklarımda … ne zaman işletme dense o hocanın pis ter kokusu ve yapış yapış her yerime bulaştırdığı spermleri aklıma geliyor ve en cok kendimden iğreniyorum ..kendiimi böyle bir duruma dusurduğum için.. .