Partnerinizle teniniz uyuşuyormu?.

Partnerinizle teniniz uyuşuyormu?.

Sevgilinizle hangi yönden uyumlu olduğunuzu görmek için sayısız ilişki testinden geçtiniz mi?. Burçlar, isimler, davranışlar vb. Ancak vücudunuz size ilişki testi yapmadığınız cevabını verecektir. Sıkça duyduğunuz bu iki kelimeyi, cilt uyumluluğunu hafife almayın.

seks uyumlulugu uyumluluğu bir ilişkinin geleceğini belirler.Birbirini çok seven iki insan olunca tenleri uyuşmuyor. Deriler uyuşmadığında dokunmak adeta işkenceye dönüşebilir. Deriler uyuştuğunda partnerleri birbirine dokunamaz.

Cildin uyum veya uyumsuzluğundan birçok faktör sorumludur. Öncelikle hormonal, biyolojik ve feromon gibi kimyasal faktörler rol oynar. Ayrıca her iki tarafın da şu ana kadar yaşadığı psikolojik olaylar, birbirleriyle ortak ilgi alanları ve anlayışları gibi psikolojik yönler vardır.

Cilt uyumu çok enteresan bir durum.

Yıllardır evli olan çiftlerde orası uyumlu olmayabilirken, arkadaş grubunuzla akşam yemeğinde tanıştığınız biriyle tarifsiz bir çekim yaşayabilirsiniz. Partnerinizle cilt uyumluluğuna sahip olduğunuzu nasıl bileceksiniz?.

İşte cevaplar:

1. Her iki taraf da diğerinin “doğru kişi olduğunu ve ilişkinin hiçbir çaba harcamadan sorunsuz gittiğini” düşünüyor.

2. Uyumlu insanlar olmak Yalnızken bile ten ile uyumlu insanlar olma olasılığınız.

3. Nerede olursan ol her zaman bir tanesini hayal edersin ve geçirdiğin anlardan dört gözle beklersin

4. Elbette bu bağımlılığın olumsuz bir yanı da var. Duyamadığınızı ve ilişkinizin yürümediğini fark etseniz bile, ayrılamayabilirsiniz.

5. Dış görünüm uyumluluğunun görünümle pek ilgisi yoktur Bu uyuma ulaştıktan sonra ortaklar onları kaybederek bir bütün olur.

6. Tokluk ve doyum hissi vereceği için psikolojik olarak da sizi güçlendirir . Moral verir, rahatlatır ve cinsel isteği arttırır.

7. İlişkiniz sayılardan bağımsız hale gelir. Kaç dakika seks yaptığınızın, haftada veya ayda bir kez seks yaptığınızın bir önemi yok. Bu sadece senin birimin.

8. İletişiminizi kolaylaştırır. Bazen tek kelime etmeden anlaşıyorsunuz. Almak için sorular sormak ve cevap vermek sizin için daha kolay hale geliyor.

9. Siz endişelerden uzaklaşın ve eğlenceye odaklanın. Birbirinize zevk verdiğiniz ilişkide hazzın doruklarına ulaşacaksınız. Mükemmel ilişki kaçınılmaz hale geliyor!

10. Aşkı ve seksi seviyorsun. Hayatınızdaki her şey arka plana düşüyor. İş gücü neydi? Sabırsızlıkla bir sonraki tarihi veya cinsel ilişkiyi bekliyorsunuz.

Cilt uyumluluğunuz varsa , Seks Oyuncakları ile yapabilirsiniz.

Bunu, cilt uyumluluğu ile geliştirilmiş, mükemmel şeyler yapan Sex Oyuncakları ile birleştirerek düşünün

Partnerinizle teniniz uyuşuyormu

Partnerinizle teniniz uyuşuyormu