Mükemmel Orgazm İçin 6 Öneri.

Mükemmel Orgazm İçin.

Orgazm

Seks başlı başına hoş bir aktivitedir. Ancak bu zevki daha da artırmak, hatta doruğa çıkarmak mümkündür. Tüm sinir uçlarınızı uyaran ve sizi tatlı bir şekilde titreten güçlü bir orgazm, seksin ulaşabileceği en yüksek noktadır.

Orgazm, eski Yunanca’da uyarılma ve şişme anlamına gelen orgazm kelimesinden gelir. Cinsel tepki döngüsü sırasında oluşan cinsel gerilimin ani boşalmasıdır. Pelvik bölgede cinsel haz ile tanımlanan ritmik kas kasılmaları meydana gelir.

Anatomik farklılıklar nedeniyle erkek ve kadın orgazmları birbirinden farklıdır ancak zevk yoğunluğu benzerdir. Bu keyfi arttırmak mümkündür. Denklem çok basit: orgazm ne kadar güçlü? Arttıkça sevincim artıyor.

İstanbul Escort Web sitemiz olarak sizler için harika öneriler hazırladık :

Ön sevişmeyi ihmal etmeyin. Ön sevişme genellikle daha iyi orgazmları garanti eder. Bir çift olarak birbirlerinin vücutlarını daha iyi tanırlar ve yeni erojen bölgeleri keşfedebilirler. Ön sevişme, daha uzun ve daha güçlü bir orgazm için ilk adımdır.

1. Doğru pozisyonu bulun: İki insan ne zihinsel ne de fiziksel olarak aynı değildir. Bazı insanlar misyoner pozisyonunu sever, diğerleri daha deneysel pozisyonları sever. Aynı şekilde bazı kadınların vajinaları daha dar iken bazı erkeklerin penisi düz değildir.

2. Pozisyonlarda giriş de önemlidir: Ne kadar derin bir giriş olursa iki taraf için de daha güçlü bir orgazm olasılığı artar. Bunun için doğru pozisyonun yanı sıra odanızdaki eşyalardan da yardım alabilirsiniz. Örneğin bir hanım belini yada kalçasını bir yastıkla destekleyerek adamın girişini hem kolaylaştırabilir bununla birlikte derinleştirebilir.

3. Farklı prezervatifler deneyebilirsiniz: Doğru prezervatif tarzı seksi oldukça daha eğlenceli hale getirir. Prezervatifler size aradığınız çeşitliliği sunar. Farklı kalınlıklar, tırtıklar yada farklı aromalar içeren mamüller ile eşeysel hayatınıza renk katabilirsiniz. Gerçek Dokunuş benzer biçimde lateks içermeyen prezervatiflerle reel ten hissini yakalayabilirsiniz.

4. Kayganlaştırıcıları unutmayın: Herkesin anatomisinin farklı olduğundan bahsetmiştik. Aynı şekilde, uyarının süresi ve oranı da değişir. Madeni yağları özel formülleri ve eşsiz aromaları ile daha iyiye doğru bir adım olacaktır.

5. Hayal gücünüzü kullanın: Yaratıcı senaryo veya farklı roller genellikle heyecan vericidir. Sadece fiziksel değil aynı zamanda zihinsel becerilerinizi de kullanarak uyarılma ve zevkinizi arttırmanız mümkündür.

6. Konuşmayı unutmayın: Partnerinizi zevk aldığınız alanlara yönlendirmekten veya sevgi sözcükleri fısıldamaktan daha heyecan verici çok az şey vardır. Seks sırasında sihirli kelimeler kullanmayı unutmayın.

Bu önerilerle hayatınızın en uzun ve en güçlü orgazmını yaşamaya hazır olun!