sex hikaye

O zaman henüz  19 yaşındaydım. Liseyi yeni bitirmiş ve üniversiteye hazırlanıyordum ve büyük emellerim vardı kaanacaım bolümle ilgili .. Ders çalışmaktan sıkıldığım zamanlarda ailem kafa dağıtmak için  beni pikniğe veya yakın köylere götürür hava aldrırdı.. cunku ders çalışmaktan kendini kaybedecek kadar kaptırırdım ..

Gittiğimiz köyde dolaşırken kendi başıma biraz uzaklaşmıştım ..ileride sikişen kopekleri görünce bir anda tahrik olmuş ve elim sikime gitmişti.. kopek kadar şanslı değilim diye aklımdan geçirerek oturuduğum yerde 31 cekmeye başlamıştım ..koyun canları duyduğumda başımı kaldırdım ve 17-18 yaşlarında güzel yuzlu minyon koyun cabını kız ile goz göze geldim ..

160 boylarında zayıfça fakat oldukça iri memeleri ve dolgun kalçaları vardı. Sacları ki orgu ile ortadan ayrılmış ve başında yazması bulunuyordu .koyunları bizim bulunduğumuz tarlaya girmiş ve ürünlere zarar vermişti …kendi halime bakmayıp bu zararları karşılamanız lazım dedim ve pişkin pişkin güldüm “Benimle sevişirsen kimseye bir şey demem   bırakırım” deyiverdim.”Yaa bir gören olursa.. hem ben kızım..” dedi. “Olacak canim sadece sevişiriz içine sokmam korkma hadii “dedim. Başını önüne eğdi, utancından kıpkırmızı olmuştu.”Peki öyleyse” sözü dudaklarından dökülüverdi. Elinden tuttum ve çalılıklara doğru goturdum .. Üzerine uzanıp dudaklarından öpmeye başladım .Elbisenin düğmelerini çözüp memelerini okşamaya başladım. İçinde sutyen yoktu ve memeleri mermer gibi sert ,bir o kadar da pürüzsüzdü. Artık iyice havaya girmiş zevkten inim inim inliyordu. Elbisesini çıkartmasını söyledim. Meme uçları heyecandan dimdik olmuştu. Önce dilimle meme uçlarının etrafını yaladım. İnlemeleri giderek artıyordu. Memelerimi okşayıp hoyratça emmeye başladım. Elimi donundan içeri sokup amini ellediğimde aminin sırılsıklam olduğunu gördüm. Orta parmağımla söyle bir yokladım, çok dardı ve parmağım girmiyordu. Donunu çıkartmama hiç tepki göstermedi. Sanki oda zevkten uyuşup sarhoş olmuştu. Kılları henüz tam çıkmamış çıkan kıllarda yeni temizlenmiş kalın diş dudakları olan küçücük kutu önümde sere serpe yatıyordu. Bu görüntü deli olmama yetmişti..aletimi O küçük kutuya sürtmeye başladım. Kız deli oluyor başını iki yana sallayıp zevkten inliyordu. Kalın dudaklar arasına yerleşmeye çalışan koca yarak sanki şeftaliyi ikiye ayıran bir bıçak gibiydi. Ben kutuya girmek için zorluyor oda bacaklarını belime dolamış bana olabildiğince yardim ediyordu. Bu gayretle aletimin kafası içeriye girmişti. Artık 2-3 cm. kadar içindeydim .Öylesine gidip gelmeye başlamıştım. Fakat bir turlu içine tam giremiyordum. Sonunda dayanamayıp bir volkan gibi patlarcasına boşaldım. Kız o anda sanki bir rüyadan uyanmış ve korkunç bir çığlık atmıştı. Hemen üzerinden çekildim. Penisimin dışarı cikmasiyle beraber o küçük kutudan kan yürümüştü. Bacaklarından kanlar sızıyor, amcigi meni ve kan bulaşığı içinde berbat görünüyordu.ona baktım. Yerde bulduğu pis bir bez parçasıyla temizlenmeye çalışıyordu. ” Ben ben o…özür dilerim dedim.” .