istanbul sarışın kedicikler

 

Ahahah  hocanın  kediciklerine benzetilmem ve bir kere estetik yaptırdığımdan dolayı çevremden bu ismimle hitap edilmeye başlandım ve her geçen zamanda adım adım kedicik buse olarak kaldı gitti .. Yoldan gecen adamlar beni beni arada gorduklerınde kediciiiiiiikkkk diye bağırıp taciz ediyorlar.. kendim kaşındım , yapacak bir seyy yok , hos ben de aetık yadırgamıyorum ve alıştım bu vücutla herkes tarafından beğenilmesinin sebebi herkesin göğüslerimden hoşlanmasıdır. Özellikle son günlerde dışarı çıkmaya korkar oldum çünkü gözler üstümden eksilmiyor ..bir gun sultana ahmetin arka sokaklarından sahile inerken bir adamm memelrimi sıkıp kaçmıştı… nerdeyse arkasında bağırıp kaçma gel sık , sen de nasibini al diyecektimm.. ilk anda korksamda sonra adamın bu hareketi mastürbasyon yaparken daha kolay boşalmama yarar oldu. .demek ki ben de cok normal bir kadın değilim canımm. .taciz edilmeyi seviyorum ..  Belki inanmayacaksınız ama hiç olumsuz yorum almadım bu fizik icinnn .. kadın erkek farketmedenn herkes cok begendii ..2014’ün ilkbaharında sıcağın da getirdiği bunalımlara ve parasızlığa tepki olarak bu işe başladığımı söyleyebilirim. Başlarda biraz zor olsa da çabuk alıştım.. Olağanüstü bir şekilde verdiği hazzın şaşkınlığı içerisinde olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. Bilseydim önceden başlardım dediğim zamanlar oldu. Asgari ücretle insanın markette çalışması gerçekten çok kötü bir şey. İstediğimi alamıyorum, güzel bir yerde kalamıyorum, paramı aldığım zaman her ne kadar sevinsem de onu tutumlu harcamam gerektiği aklıma gelince hayat gerçekten çok yorucu oluyordu. İnsan, bu hayatta her istediğini yapmalı öyle değil mi? İstediğimi yapmamın tek yolu bu olarak gözükse de başka yollarım da vardı mutlaka ama ben bu işi seviyorum ve ona değer veriyorum. Kimin hakkım da nedediği ne düşündügüde umrumda değil …Bu kadar hayatımı anlattım fakat vücudumun iyi olarak kalması için de tabii ki de spor kaçınılmazdı. Bunun yanında makyaj ve kuaförü saymıyorum, bunlar artık sıradanlaştığı için herkesin yapması gerek. Spor merkezi diğer bir deyişle fitness bu piyasa da  çalışanlarının vazgeçilmezidir. Sizlerin karşısına 50 yaşındaki mahalle kadınları gibi çıkamam değil mi? Kendime bakmam lazım, bunun için de işimin gerektirdiği, kıyafet seçimi, makyaj yapımı, spor yapmak ve kuaföre gitmeyi eksik etmezsem, yaptığım işi hakkımla, hak yemeden yapmış olurum. Ben de hakkını verme kadına ne spordan ne duzenli beslenmede uzak kalmıyorum ..

Evde 2 tane yavru kesdim var ve sanki benşm can yoldaşım oldular ..onlar geldiğinden beri daha az gezer oldumm . .ev de beni beklerler karınları ac diye düşünerek kosa kosa eve geliyorum . .bir de kedilere nankör derler .. hic bir insan bana onların verdiği huzuru vermedi ..hele mır mır sesleri ile koynuma sokulup uyumaları her derde deva sanki..

Cok konuimayı sevene bir kadın değilim ama iş yatağa gelince sanki cenem açılıyor..argo ve küfürler beni cok tahrik ediyor .. hem kendim kufur ediyorum hemde bana ettriyorumm .. bazı beyler once bunu yapamam deselerde sonunda benden güzel küfürler ederek koynumdan çıktıkları oluyor .. kondom kullanıyorum tabii ki ve hijyeni cok onemsiyorum  ..her ilişkiden sonra birikte alınan dusşle kendimi toparlayıp ressetliyorum sanki.. hepinize de tavsiye ederim yavrumm .. otele veya eve gelmemde her hangibir sıkıntı yok.. güvenli olduğna inandığımher yere zevkle gelirimm .. site de bulunan numaradan beni aramanızırica edicem .. optumm canıım mcxxxx .