gercek sex hikaye

Unıversite de arkadailarla her hafta sonu bir bara gider ve iddiaya gireriz .. bardan kim kız kaldıracak  diye ve genelde de ben kaldırırım.seytan tutyu var sende derler ..

Yine bir akşam barda iddiaya girdik ve hepimiz kız avına çıkmıştık ..barda 2 kız arkadaşıyla sohbet eden orta yaşa yakın ama yaşından bekleyen derecede güzel ve seksi bir kadını beni kestiğini gordum ..tam bi cıtır olmasada iddiayı kazanmamı sağlayabilirdi..uzun simsiyah sacları ve dar bi body içinde mıncıklanmayı bekleyen memeleri vardı ..

Yanına yaklaşıp sohbeti kurduktan sonra bana ne kadar azgın ve bir o kadar da yalnız olduğunu ve bir an once kendini siktirmek istediğini söyledi.. bu içkiyi bundan cok seviyorum ayık kafa olsa hayatta söylenmeyecek sözleri catır catır söyletiyor ..elimden tutup kaşabalığın içinden cekerek beni kızlar tuvaletine doğru götürdü ..kabine alır almaz sikime yapıştı ve emmeye başladı ..o kadar kurudmultu kş yandaki kabinde olan insanları bile umursamıyordu .. ben başından bastırıp sessiz ol orospu diyerek uyarsamda o kendini kaybetmiş bir şekilde emmeye devam etti..giydiği mini eteğin altından kilodunu kendi çıkartarak duvara yaslandı ve sikmem için en uygun pozisyona ayarladı kendinii… kıllı amı sulanmış alev alevdi…bir hamlede sikimi yerlestirdim ve tek bacağını yukarı kaldırarak pompalaya pompalaya siktimm.. her sokuşumda inliyordu orospu ve bastır diye kulaıma fısıldarken emiyordu da..gercekten azmıştı ve doymak bilmiyordu…o gece o bar tuvalartinde 2 kezdaha siktim ve gecenin kız kaldıranı ben oldumm ..asıl ilginç yanı ertesi sabah kamu yönetimi dersimize yeni bir hocanın gireceği soylendi ..yeni hocamız benin dün gece barda 3 posta siktiğim sşyah saclı mini etekliden başkası değildi..kalabalıkta beni hatırlamış olması mumkun değil ama ilk fırsatta odasına gidip kım olduğumu hatırlatıcam kendisine … .