erotik anılar

Kısa bir süre once resmen boşandım ve artık ülkemiz de ulusal bir kanalda spiker olarak görev yapmaya başladım ..evli iken sehir dıiına gtmiyor sadece İstanbul da bulunan gprevlere gönderiliyordum ..artık ozgur bir kadın olduğum için onumde engel olmadığından her yere gidebilirdim..

ilk sehir dışı görevim urfa da olacakı..koyun ağalarından birini ziyaret edecektim..gittiim de havaalanında beni atletik vücudu ile genç bir adam karşıladı.. ben onun koyun ağası olduğunu duyunca sok geçirdim ..adam bildiğın spartacus gibi biriydi..eğitimli konuşması düzgün gayet seksi bi adam oluşu beni cok etkiledi.. beni bir otele yerleştireceğini söyleyip akam yanıma geleceğini söyledi akşamı ıple çektim ve esnseksi kıyafetlerimle röportaj için beklemeye başladım ..gelmesi uzun sürmedi ve daha raht etmek için odada görüşmek istediğini söyledi ..

canıma minnetti…adam bana siksin diye yapamayacağım sey yoktu..ozel konulardan bir turlu röportaja geçemiyordum ..sonunda istediğim oldu ve kolumdan kaldırarak beni yatağa doğru fırlattı… atsın parçalasın , butun hayvan isteklerini ustumde gerçekleştirsin istiyordum zaten..tuttuğu yeri morartacak kadar güce sahiptı ..tam bir erkek oluşu beni daha da cok tahrik ediyordu ..on sevişmeden anlamasa da adam sikme konusunda uzmandı..bir hamlede bacaklarımı omzuna alıp catır catır sıkmeye başladı ..hayvanca sikiyor adeta üstümde tepınıyordu ..amın içine boşalıyor çıkmadan tekrar sikini kaldırıp devam ediyordu ..sikilmekten amcığım şişmiş ağrımaya başlamıştı..

evliliğimde bile bir gece de ust uste bu kadar sikilmemiştim.. evire cevre sikildi her yanım ve ben sabah kalktığım da  ağa filan yoktu ..oturup kendim uydurarak yazdım ropartaj konusunu … .