
DJEMBE WORKSHOP IN UTRECHT, AMSTERDAM, ROTTERDAM,
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Denk hierbij aan de veelgevraagde arrangement:
Workshop Djembe in Utrecht-Diner in Utrecht. Succes gegarandeerd!
Onze workshops staan bekend als van een bijzondere sfeer. Samen plezier maken staat centraal. Ons doel is dat iedereen er een gezellige, vrolijke en onvergetelijke middag of avond aan overhoudt!
BEKIJK VIDEO DJEMBE WORKSHOP:
![]() |
![]() |
|||
| Video 01 | Video 02 |
BESCHRIJVING DJEMBE WORKSHOP
De Djembé (trommel) is een van de bekendste percussie instrumenten. Deze is voornamelijk afkomstig is uit West-Afrika. Een boomstam wordt uitgehold en bespannen met een geitenvel. Dit vel wordt via een touw-bespanning op de djembe bevestigd. De djembé word met de hand gemaakt.
Goed kunnen trommelen in Afrika is van groot belang, zo kunnen mensen leren met elkaar te communiceren zonder te praten en te schrijven.
De djembé heeft als geen ander instrument de beat van de baarmoeder in zich. Daarom kan de djembé je heel snel brengen naar het gevoel dat je alles in je hebt en dat je gedragen wordt. " De djembé heeft het meeste 'oer', is de meest ongekunstelde trommel, want al duurt het vijf tot tien jaar voor je er echt op kunt spelen, na een paar lessen speel je er al een ritme op.
Het is echt niet nodig het belang te onderstrepen van de djembé in de afrikaanse muziek. Over de hele wereld beschouwt men dit instrument als het meest typerende van de Afrikaanse muziekinstrumenten.
Hij wordt voornamelijk in West-Afrika bespeeld, Senegal, Guinée, Gambia, Mali, Ivoorkust en Burkina-Fasso. De djembé is een uitgeholde boomstam, bespannen met een geiten-of antilopenvel.
Duur: 1 uur
| WORKSHOP DJEMBE IN UTRECHT, ROTTERDAM, DEN HAAG EN OP LOKATIE | |
| Duur workshop: | 1 uur |
| Aanvangstijd: | In overleg |
| Besloten workshop: | v.a. 12 personen |
| Djembe workshop in Utrecht los: | 30 euro,- p.p. |
| Uw workshop Djembe in Utrecht op onze vast locatie's : | Utrecht, Rotterdam etc... |
IN COMBINATIE MET: DINER ARRANGEMENT |
|
| Tijdsduur: | 3 uur of langer |
| Tapas diner: 3 gangen menu vanaf | 55 euro,- p.p |
| Afrikaans diner: 3 gangen menu vanaf | 55 euro,- p.p |
| Oosters diner: 3 gangen menu vanaf | 55 euro,- p.p |
| Lokatie | Utrecht, Rotterdam etc... |
| Of u maakt een mix uit ons aanbod voor uw eigen arrangement op maat. Vraag dan naar een prijsopgave. | |